До уваги користувачів СЕЗАК!

05-03-2018

Шановні користувачі СЕЗАК!

Інформація  щодо роботи в СЕЗАК арбітражних керуючих, що є власниками ЕЦП від АЦСК ДФС.

21 лютого 2018 року  на офіційному сайті АЦСК ДФС було повідомлено про зміну технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС, та надані настанови щодо необхідності завантаження та додавання до «файлового сховища сертифікатів» нових технологічних сертифікатів центру та серверів центру.

Дане повідомлення доступне за посиланням https://acskidd.gov.ua/news   в новині від 21.02.2018. 

Кроки, які мають бути виконані користувачем для можливості подальшої коректної роботи з ключами АЦСК ДФС:

 1. Користувачу необхідно перейти на сайт АЦСК ДФС  за посиланням http://www.acskidd.gov.ua/ .
 2. В меню зліва обрати розділ «Сертифікати АЦСК».
 3. Остання колонка в таблиці містить посилання на скачування сертифікату  - малюнок диску із стрілочкою при підведенні курсору до  малюнка виникає контекстна підказка - отримати файл.
 4. Користувачу необхідно закачати повний набір сертифікатів (папка в яку завантажуються сертифікати встановлена в кожного користувача в браузері, яким він користується. За замовчуванням Папка С:\Загрузки).
 5. На сайті АЦСК ДФС http://www.acskidd.gov.ua/ в меню зліва обрати розділ «Пошук сертифікатів». Користувач вказує ІПН та здійснює пошук власних  сертифікатів (у кількості 2 шт.). Завантаження здійснюється в ту ж  саму папку, в яку було завантажено попередні сертифікати
 6. Кожен сертифікат треба імпортувати (встановити).
 7. Встановлення відбувається за подвійним кліком на нього, погоджуючись на подальші пропозиції системи натискаючи  “далі”, “добре”, “готово”.
 8. Далі користувачу необхідно зайти  у програму Користувач АЦСК ІДД ДФС.
 9. В програмі обрати  пункт меню “Параметри”, який знаходиться поряд з пунктами “Файли”, “Особистий ключ”, “сертифікати та СВ”.  При подвійному натисканні на даний з’явиться  напис “Встановити”.
 10. Користувач повинен натиснути “Встановити”. Друга строка  “Каталог із сертифікатами та СВС”  з’явиться назва папки в яку треба перенести всі сертифікати які користувачем було  скачано. C:\Temp\/EUSign-x86-1.3.91  (повний шлях до папки повинен мати наступний вигляд -C:\Users\user...\AppData\Local\Temp\EUSign-x86-1.3.91) – це шлях де мають бути розташовані сертифікати на комп’ютері користувача ( увага! папка що відображається користувачеві може мати назву відмінну від вказаної в даній інструкції, але завантаження відбувається в ..........\EUSign-x86-1.3.91)
  Користувачу потрібно з папки в яку було скачано сертифікати їх скопіювати і завантажити (вставити) в папку C:\Temp\/EUSign-x86-1.3.91.  в дану папку мають бути всі імпортовані (відкриті) сертифікати.
 11. Після виконання попередніх кроків користувачу необхідно обов’язково здійснити перезавантаження комп’ютера.

У випадку, якщо в користувача не встановлено програмне забезпечення Користувач АЦСК ІДД ДФС, завантажити його актуальну версію можна за посиланням https://acskidd.gov.ua/korustyvach_csk.

Дякуємо за розуміння!

Також висловлюємо особливу подяку арбітражному керуючому - Надлонку Андрію Івановичу та Чорненькому Сергію Вікторовичу за співпрацю!