До уваги користувачів Кабінету електронних сервісів!

04-02-2019

Повідомляємо про зміни порядку отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав) в електронній формі за параметрами суб’єкта, у відповідності до вимог Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127.

Під час отримання інформації з Державного реєстру прав в електронній формі за параметрами суб’єкта, користувачу буде доступним для формування документ, що міститить відомості про зареєстровані речові права, їх обтяження щодо одного об’єкта нерухомого майна.

Якщо за зазначеними ідентифікаторами пошуку, в Державному реєстрі прав буде знайдено декілька записів про об’єкти нерухомого майна, у користувача буде наявна можливість обрати із запропонованого переліку необхідний йому запис для подальшої оплати та формування документа.

Звертаємо увагу, що для отримання інформації з Державного реєстру прав, користувачу потрібно пройти повторну авторизацію, шляхом реєстрації користувача на порталі електронних послуг «Он-лайн будинок юстиції» із обов’язковим використанням Електронного цифрового підпису. З інструкцією по реєстрації користувача можна ознайомитись за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/dovidka-korystuvacha.